Heb je een strategische positie in de organisatie?
Een belangrijke inbreng in veranderings-en innovatieprojecten?
En met succes “excellentie” in de organisatie toegepast?
Stel je kandidaat voor de Business Excellence Award van het jaar en zet je organisatie in de kijker. Toon zo waardering aan je team, dat werkt aan kwaliteit, innovatie en talent, voor het gedane werk en de bereikte doelen. Organisaties uit zowel de privé-en de non-profit sector kunnen zich kandidaat stellen.
Ken je iemand uit je netwerk die geknipt is om deze award te winnen? Laat het ons zeker weten en we nodigen hem/haar vrijblijvend uit voor deze selectie.
Doe mee en stuur ons jouw kandidatuur voor 10 september 2012
Deze award wordt feestelijk uitgereikt door het Vlaams Centrum voor Kwaliteitszorg in samenwerking met “De Kwaliteitskrant” tijdens het jaarlijkse Kwaliteitsfeest in november. Het VCK hoopt op boeiende, kleurrijke en stimulerende kandidaten.
De laatste winnaars
Remy Reul - Business Excellence Manager Umicore Hoboken
Tine Verhelst - directeur Faculty Club
Karin Genoe – Operation officer Rode Kruis-Vlaanderen
Jean-Paul Teyssen – CEO Carglass
Patrick Audenaerde – kwaliteitsmanager Havenbedrijf Gent
Jos Corstjens – manager NPI, CS&Q, SHE tbp Electronics
Willy Geeraerts – Director corporate quality Assurance Barry Callebaut
De winnaar maakt kans op deelname aan de verkiezing van de European Quality Leader, een initiatief van de Europese kwaliteitsorganisatie EOQ. Zo werd op het 55ste EOQ Congres 2011 in Boedapest Jean-Paul Teyssen bekroond als European Quality Leader Award 2010 >>
Met de medewerking van









